Kubki Termiczne Contigo

Więcej filtrówMniej filtrów
Restartuj filtry
Contigo Shaker CONTIGO Shake & Go Single Wall żółty neon promocja
84.99PLN 29.99PLN

Contigo – innowacyjne akcesoria sportowe

Marka Contigo jest znana jako stawiający na nowatorskie technologie producent akcesoriów sportowych znanych zarówno profesjonalistom, jak i osobom stawiającym na aktywny tryb życia w celach zdrowotnych i rekreacyjnych. W portfolio firmy dostępne są butelki i kubki termiczne, które można z powodzeniem wykorzystać w trakcie biegania, jazdy na rowerze, trekkingu czy treningu na siłowni lub sali fitness. Artykuły tworzone przez amerykański brand wyróżniają się nie tylko wyjątkową funkcjonalnością i perfekcyjnym wykonaniem, lecz również designem, który stanowi odpowiedź na współczesne trendy oraz potrzeby klientów. Z biegiem czasu popularne przedsiębiorstwo poszerza swój asortyment kolejnymi innowacyjnymi projektami, w których wykorzystywane są starannie przemyślane technologie. W Stanach Zjednoczonych marka Contigo jest liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla sportu – na swoim koncie ma kilkadziesiąt zarejestrowanych patentów i znaków handlowych. Chcesz uzupełnić swój ekwipunek przeznaczony do uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej i poszukujesz niezawodnych akcesoriów? Odwiedź SportStyleStory.com i zobacz nasze propozycje od marki Contigo.

Contigo – nowoczesne oblicze komfortu

Contigo cieszy się międzynarodową rozpoznawalnością – artykuły tej marki dystrybuowane są na sześciu kontynentach do ponad 50 krajów. Funkcjonalność i przemyślany design sprawiają, że proponowane przez nią akcesoria mogą stanowić praktyczny i estetyczny dodatek do życia codziennego nie tylko dla sportowców i turystów. Wysokiej klasy artykuły świetnie sprawdzą się także w przypadku osób, którym potrzebne są kubki lub butelki na wodę, kawę czy ulubiony napój izotoniczny. Na przestrzeni lat marka Contigo opracowała takie nowatorskie technologie jak AutoSeal®, AutoSpout®, SnapSeal® czy AutoClose®. Takie rozwiązania umożliwiają łatwe i niezwykle wygodne użytkowanie poszczególnych akcesoriów w domu, podczas treningu lub w podróży. Wszystkie butelki, kubki i shakery cechują się rewelacyjną szczelnością, dzięki czemu możesz mieć pewność, że woda lub napój nie wycieknie przypadkowo na przykład w trakcie transportowania akcesorium w plecaku czy torbie.

Doskonałe wzornictwo dla fanów sportowej mody

Contigo jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na świecie odnotowujących z roku na rok duży wzrost wartości sprzedaży. Dzieje się tak za sprawą między innymi nowatorskich technologii, które przekładają się na niezawodność poszczególnych produktów dostępnych w ofercie. Kubki, butelki i shakery tej marki już dawno zdobyły sympatię najpopularniejszych sportowców reprezentujących różne dyscypliny. Amerykański producent akcesoriów sportowych stawia jednak nie tylko na funkcjonalność. Na SportStyleStory.com możesz kupić produkty w rozmaitych wzorach i kolorystykach dla kobiet i mężczyzn. Dzięki temu na udane zakupy liczyć mogą miłośnicy atrakcyjnego designu. Akcesoria Contigo przez wiele osób traktowane są jako stylowy dodatek do outfitów treningowych. Osiągaj sportowe cele, dbając o ekwipunek bazujący na najwyższej jakości produktach.

Zobacz więcej
Zobacz mniej