Worki bokserskie Division B2

Więcej filtrówMniej filtrów
Restartuj filtry

Treningowy worek bokserski – ważny element Twojego treningu

Ćwiczenie sztuk walki cieszy się coraz większą popularnością wśród amatorów. Ty też złapałeś bakcyla i marzy Ci się własne miejsce do treningów? Zaopatrz się w podstawowy sprzęt: rękawice bokserskie, wygodny strój, skakankę i treningowy worek bokserski, który można powiesić lub postawić w dowolnym miejscu: od siłowni czy klubu sportowego po przestrzeń do ćwiczeń w Twoim domu. Najlepsze worki bokserskie Division znajdziesz w Sport Style Story.

Worek bokserski – co daje trening z użyciem tego sprzętu?

Dlaczego warto zainwestować w worek bokserski? Co daje trening z tym sprzętem? Przede wszystkim ćwiczy refleks, zwinność i szybkość reakcji. Dodatkowo pozwala trenować w pojedynkę bez angażowania drugiej osoby. Świetnie sprawdza się jako urozmaicenie codziennej aktywności i przydaje się nie tylko w przygotowaniu do walki w ringu! Ćwiczenie z workiem bokserskim to doskonały sposób na:

  • Spalenie masy kalorii,
  • Wzmocnienie siły mięśni,
  • Pozbycie się negatywnych emocji,
  • Poprawę kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Trening z workiem bokserskim znajduje szerokie zastosowanie nie tylko u bokserów czy amatorów sportów walki, jak kickboxing czy muay thai, ale też w ćwiczeniach kardio czy crossficie. Już po kilkunastu minutach boksowania organizm zacznie spalać tłuszcz, a Ty pozbędziesz się napięcia, uwolnisz endorfiny i nabierzesz apetytu na więcej!

Worki bokserskie Division – jakość i komfort podczas ćwiczeń

Masz ochotę spróbować? W Sport Style Story znajdziesz worki bokserskie Division! Są wykonane z trwałych tworzyw i zaprojektowane tak, by łatwo było przechowywać je nawet we własnej sypialni. Kompaktowa forma, świetnej jakości materiały i konstrukcja, która pozwala czerpać satysfakcję z treningu nawet początkującym to tylko niektóre z wielu zalet worków treningowych Division. Wybierz odpowiedni: wiszący lub stojący i ćwicz gdziekolwiek zechcesz: w garażu, w domowej siłowni czy w sali fitness!

Zobacz więcej
Zobacz mniej