Zegarki sportowe Polar

Więcej filtrówMniej filtrów
Restartuj filtry
POLAR Zegarek Polar Vantage V Titan Czarny CzarnyZegarek Polar Vantage V Titan Czarny promocja
2549.99PLN 2049.99PLN
POLAR Pulsometr Polar M430 WHT BiałyPulsometr Polar M430 WHT promocja
949.99PLN 649.99PLN
POLAR Pulsometr Polar M430 ORG PomarańczPulsometr Polar M430 ORG promocja
949.99PLN 649.99PLN
POLAR Pulsometr Polar M430 BLK CzarnyPulsometr Polar M430 BLK promocja
949.99PLN 649.99PLN
POLAR Zegarek Polar M200 OHR  CzerwonyZegarek Polar M200 OHR promocja
639.99PLN 499.99PLN
 

Polar – innowacyjne zegarki dla aktywnych i monitory pracy serca

Polar to wiodący producent zegarków treningowych i monitorów aktywności, które pomagają ćwiczyć i żyć zdrowo i efektywnie. Od 1977 roku wspierają miłośników aktywnego trybu życia w codziennych, sportowych wyzwaniach. Ich innowacyjne rozwiązania doceniają zarówno zawodowi sportowcy, jak i amatorzy różnych dyscyplin. A zegarki Polar, pulsometry i opaski sportowe to coś więcej, niż modne gadżety – to największa baza danych na temat naszego ciała i wsparcie nie tylko na treningu. Sprawdź zegarki i monitory aktywności Polar w Sport Style Story i wybierz swój model!

Zegarek Polar – znajdź wymarzony w Sport Style Story

Zegarki Polar to nowatorskie połączenie pulsometru, smartwatcha i doradcy treningowego w elektronicznej wersji. Przydają się nie tylko osobom, które wyczynowo uprawiają sport, ale też amatorom aktywnego trybu życia, odchudzającym się czy w trakcie rehabilitacji. Modele Polar monitorują naszą aktywność przez 24h, nie tylko podczas treningu, ale też snu czy spaceru. Dzięki funkcji krokomierza na zegarku treningowym Polar możemy kontrolować pokonany dystans czy spalone kalorie. A pulsometr mierzący tętno na nadgarstku pozwala dostosować typ aktywności czy prędkość do potrzeb naszego organizmu. Monitory Polar możemy w łatwy sposób połączyć z aplikacją w telefonie, by móc dzielić się swoimi wynikami w sporcie, ale przede wszystkim mieć szybki wgląd w swoją efektywność. Dodajmy do tego funkcję GPS, która przyda się każdemu, kto żyje w biegu oraz unikalny design, a zyskamy przepis na funkcjonalny i stylowy, elektroniczny gadżet!

W Sport Style Story znajdziesz ogromny wybór zegarków do biegania Polar. Przydają się podczas treningów i startów na świeżym powietrzu, ale doskonale sprawdzają się też w zamkniętych pomieszczeniach. Z hitami takimi, jak Polar M430 czy Polar Vantage możesz pokonywać kilometry w terenie, ale też biegać na bieżni, ćwiczyć crossfit czy fitness. Dzięki prostemu mechanizmowi opartemu na mierzeniu aktywności na podstawie ruchów ręki, każdy zegarek Polar skontroluje pracę Twojego serca i skuteczność na siłowni, w lesie, na górskim szlaku czy boisku sportowym.  

Dlaczego warto ćwiczyć z zegarkiem Polar?

Zegarki i monitory Polar to marzenie wielu sportowców i amatorów aktywności, ale dlaczego tak naprawdę warto z nimi ćwiczyć? Urządzenia do pomiaru tętna i monitorowania aktywności to przede wszystkim sposób na bezpieczny i efektywny trening. Specjaliści marki Polar podkreślają, że nie zawsze chodzi o to, by trenować intensywniej czy częściej, a gdy mamy swoje ciało pod kontrolą, może dostosować prędkość czy rodzaj ćwiczeń do jego indywidualnych potrzeb. Monitorowanie tętna, pokonanego dystansu czy ilości spalonych kalorii przy pomocy najdokładniejszych na rynku urządzeń Polar pozwoli Ci zwiększyć skuteczność, uniknąć treningowej rutyny i co najważniejsze – zadbać o zdrowie! Sprawdź asortyment Polar – zegarki, opaski i monitory aktywności w Sport Style Story!

Zobacz więcej
Zobacz mniej