Ochraniacze na zęby Safe Jawz

Więcej filtrówMniej filtrów
Restartuj filtry

Safe Jawz – akcesoria dla miłośników sportów walki

Safe Jawz ma wieloletnie doświadczenie w produkcji ochraniaczy na zęby wykorzystywanych w gabinetach stomatologicznych. Z czasem marka postanowiła wejść także na rynek sportowy i zająć się tworzeniem wysokiej klasy akcesoriów dla entuzjastów boksu czy MMA. Produkty powstają ze starannie wyselekcjonowanych komponentów. Ponadto cieszące się coraz większą popularnością przedsiębiorstwo bazuje na innowacyjnych technologiach, które umożliwiają optymalnie dopasowanie ochraniacza do szczęki. Po nowoczesne akcesoria chętnie sięgają zarówno zawodowcy, jak i osoby zaczynające swoją przygodę ze sportami walki. Jeśli chcesz uzupełnić swój ekwipunek na treningi, wejdź na SportStyleStory.com. Nasz sklep internetowy oferuje ochraniacze na zęby Safe Jawz w wersji bezbarwnej oraz w wielu przyjemnych dla oka kolorystykach. Postaw na produkty stworzone przez doświadczonych specjalistów, aby cieszyć się odpowiednim poziomem bezpieczeństwa podczas sparingów lub walk.

Safe Jawz – innowacyjne ochraniacze do walk

Ochraniacze szczęki Safe Jawz dają gwarancję skuteczną ochronę zębów i dziąseł. Akcesoria cechują się oryginalnym designem oraz perfekcyjnym wykonaniem. Popularna marka stosuje wysokogatunkowe materiały, które pozwalają dopasować produkt do uzębienia w kilka minut. Dzięki nowatorskiej konstrukcji użytkownik może też dokonywać wielokrotnej korekty dopasowania, co zdecydowanie wyróżnia ofertę Safe Jawz na tle tradycyjnych produktów z tej kategorii. Za takie właściwości odpowiedzialna jest między innymi technologia FluidFit wykorzystująca płynny składnik. Duże znaczenie dla innowacyjności ochraniaczy ma system Jaw Secure – są to specjalne zaciski umieszczone między dwoma warstwami materiału. W zestawie z poszczególnymi modelami znajdują się elastyczne etui, w których będziesz mógł przechowywać wygodnie i bezpiecznie swój ulubiony ochraniacz na zęby.

Kup ochraniacz szczęki na SportStyleStory.com

Sporty walki wiążą się z ryzykiem wielu groźnych dla zdrowia urazów i kontuzji. Jeśli chcesz trenować w sposób odpowiedzialny, powinieneś zadbać o przemyślanie skompletowane wyposażenie sportowe. Ochraniacze na zęby to jeden z najważniejszych przedmiotów znajdujących się w ekwipunku każdego pięściarza czy zawodnika mieszanych sztuk walki. Produkty Safe Jawz powstają z myślą o najbardziej wymagających sportowcach – zarówno tych profesjonalnych, jak i pojawiających się amatorsku na ringu lub w oktagonie. Zastosowanie nowoczesnego druku 3D pozwala popularnej firmie tworzyć akcesoria o niezwykle smukły profilu i cechujących się konstrukcją wyróżniającą się dbałością o najmniejsze detale. Sportowcy z całego świata kochają produkty marki Safe Jawz w dużej mierze z uwagi na technologię RemodelTech, dzięki której zawodnicy mają możliwość wielokrotnego dopasowywania ochraniacza do swojego uzębienia. W sklepie online SportStyleStory.com znajdziesz mnóstwo sportowych artykułów, które zwiększą poziom Twojego komfortu i bezpieczeństwa na treningach.

Zobacz więcej
Zobacz mniej