Sprzęt sportowy Spokey

Więcej filtrówMniej filtrów
Restartuj filtry

Spokey – polski producent sprzętu sportowego

Spokey to założona w 2004 roku polska marka oferująca artykuły sportowe dla dzieci i dorosłych. Firma cały czas poszerza swój asortyment o nowe akcesoria dla miłośników różnych dyscyplin sportowych trenujących zarówno zawodowo, jak i w celach rekreacyjnych. Starannie wyselekcjonowane materiały i zachowujące standardy bezpieczeństwa rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że produkty Spokey wielokrotnie były nagradzane na konkursach jakości. Po artykuły tej marki chętnie sięgają osoby trenujące fitness, gimnastykę czy crossfit. W ofercie nie brakuje też propozycji dla biegaczy, rowerzystów, kulturystów, tenisistów oraz osób kochających sztuki walki, takie jak boks czy MMA. Jeżeli chcesz stworzyć dla siebie idealne warunki do domowego treningu, wejdź na SportStyleStore.com i odkryj bogatą gamę sportowych akcesoriów Spokey.

Sprzęt sportowy Spokey na SportStyleStory.com

Marka Spokey od lat stara się zachęcić do aktywności fizycznej ludzi w różnym wieku, dlatego w jej portfolio można znaleźć mnóstwo projektów stworzonych z myślą o dzieciach i nastolatkach oraz przeznaczonych dla starszych sportowców. W naszym sklepie online czeka na Ciebie bogaty wybór artykułów sportowych, które ułatwią Ci osiąganie postępów treningowych. Jeśli uwielbiasz jogę, zdecyduj się na zakup specjalnych taśm, dzięki którym rozciąganie podczas poszczególnych ćwiczeń będzie łatwiejsze i bezpieczniejsze dla Twojego zdrowia. Dla osób intensywnie trenujących ciekawym dodatkiem do sportowego wyposażenia może okazać się wałek do masażu, który można wykorzystać w trakcie wykonywania różnych ćwiczeń lub po zakończonym treningu, aby rozluźnić mięśnie w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych oraz ryzyka ewentualnych kontuzji. Do wyboru są modele o różnych kształtach, więc z pewnością uda Ci się znaleźć wariant, który idealnie wpisze się w Twoje preferencje.

Stwórz domową siłownię z marką Spokey

Wiele osób decyduje się na trening w warunkach domowych. Nie potrzeba specjalistycznego sprzętu za duże pieniądze, żeby móc komfortowo ćwiczyć w swoich czterech ścianach. Marka Spokey oferuje mnóstwo akcesoriów, które mimo niewielkich rozmiarów pozwalają wykonywać setki ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe. Znakomitym pomysłem na uzupełnienie codziennego treningu są obciążenia na rzep. Proponujemy akcesoria o różnej wadze – każdemu wariantowi przypisano inny kolor. Na uwagę zasługuje dobrze przemyślana konstrukcja produktu – materiał zewnętrzny jest odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, natomiast warstwę wewnętrzną stanowi neopren, który podnosi temperaturę ciała, co sprzyja lepszemu funkcjonowaniu układu krążenia podczas treningu. Z takimi akcesoriami sportowymi wykonasz wiele efektywnych ćwiczeń zarówno na górne, jak i dolne partie mięśni. Rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób ćwiczących w domu są też gumy treningowe dostępne w wariantach o różnym stopniu oporu. Firma Spokey ma w zanadrzu także sporo innych produktów dla sportowców, takich jak rękawice na siłownię, koła do jogi czy piłki gimnastyczne.

Zobacz więcej
Zobacz mniej