Zakupy na ratyDla Twojej wygody udostępniamy w naszym sklepie sprzedaż ratalną koordynowaną przez BNP Paribas Bank Polska S.A.


Etapy procesu uzyskania kredytu na zakupy

Poznaj szczegóły


Jeśli chcesz ubiegać się o skredytowanie zakupów:

1. Złóż zamówienie w naszym e-sklepie na kwotę 100,00 zł lub więcej;
2. Wybierz sposób dostawy;
3. Wybierz sposób płatności "zakupy na raty - BNP Paribas Bank Polska S.A.";
5. Dokończ finalizację zamówienia, klikając "KONTYNUUJ ZAMÓWIENIE", a następnie podaj swoje dane i potwierdź całość zamówienia;
6. Poczekaj na kontakt konsultanta z BNP Paribas Bank Polska S.A.

UWAGA!

Jeśli chcesz wyliczyć prognozowaną wysokość raty, kliknij przycisk "Oblicz ratę BNP Paribas Bank Polska S.A.", widoczny w koszyku w metodach płatności.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu ratalnego wyliczona na dzień 30.06.2020 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 21,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 441,96 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 610,70 zł, oprocentowanie zmienne 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 168,74 zł (w tym: prowizja 168,74 zł), 13 miesięcznych rat równych po 123,90 zł każda. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000,00 zł. Okres kredytowania do 36 miesięcy.

Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. OTCF S.A. współpracuje z Bankiem i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilnyNie. Złożenie zamówienia powoduje przekierowanie na stronę BNP Paribas Bank Polska S.A., gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Kredyt zostanie uruchomiony, jeżeli weryfikacja ze strony BNP Paribas Bank Polska S.A. przebiegnie pomyślnie i podpiszesz przesłaną umowę kredytową.

Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą i zaproponuje zakup towaru przy pomocy innych form płatności. Jeżeli się zdecydujesz, realizacja zamówienia będzie kontynuowana - w innym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

Nie. W takim wypadku należy się skontaktować z konsultantem z banku BNP Paribas Bank Polska S.A. i zgłosić chęć odstąpienia od umowy kredytowej. Należy to zrobić w ciągu 14 dni od chwili uruchomienia kredytu.

Nie. Istnieje możliwość skredytowania całej wartości zamówienia. Wpłata własna to dobrowolna decyzja klienta.

Poczekaj na kontakt z konsultantem Biura Obsługi Klienta sportstylestory.com. Gdy otrzymamy potwierdzenie, że Twój wniosek kredytowy jest zatwierdzony, wyślemy do Ciebie link do płatności (umożliwiający uiszczenie wpłaty przy pomocy karty kredytowej, transferu bankowego itp.) lub numer konta do przelewu tradycyjnego.