Zwroty

E-SKLEP - SPOSOBY ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W przypadku zwrotu, masz kilka możliwości odesłania towaru. Dostępne metody zależą od kilku czynników m.in. czy jesteś zalogowany, jaki sposób dostawy wybrałeś i w jaki sposób opłaciłeś zamówienie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednią metodę dokonania zwrotu towaru.
Informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy znajdziesz tutaj.

  


Uwaga!


Prosimy o przesyłanie w paczkach tylko produktów zakupionych bezpośrednio od OTCF S.A.

Produkty wyprodukowane przez OTCF S.A. i nabyte u innych sprzedawców podlegają zwrotowi u tych sprzedawców. Jeśli przypadkowo wyślesz do nas niewłaściwy produkt, prosimy o niezwłoczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta: +48 12 351 06 70; bok@otcf.pl nie później niż w terminie 30 dni od daty dostarczenia przesyłki do magazynu. W przypadku braku kontaktu w tym terminie, paczka zostanie zutylizowana.

Informujemy, że obowiązek poniesienia kosztów odbioru od nas omyłkowo wysłanego produktu leży po stronie osoby, która ten produkt wysłała i chce go odebrać. Ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników nie przewidujemy możliwości osobistego odbioru błędnie nadanych paczek. W celu odebrania takiej paczki prosimy o wygenerowanie etykiety u jednej z firm kurierskich, z którą współpracujemy: DPD, INPOST, DHL.

 

Jaką formę zwrotu wybrać?

Odpowiedz na 3 krótkie pytania, zaznaczając wybraną przez Ciebie opcję.

KROK 1.

Czy posiadasz konto klienta SportStyleStory?

KROK 2.

Jaką metodę dostawy wybrałeś/łaś?

Twoje możliwości zwrotu

Zwróć towar wybierając jedną z opcji:

Jak to zrobić?

Zaloguj się do swojego konta klienta SportStyleStory. Kliknij zakładkę "ZGŁOSZENIA" i wybierz "Odstąp od umowy". Pojawią się Twoje zamówienia. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY". Wyślij swoje zgłoszenie, a następnie system pokieruje Cię dalej na stronę przewoźnika, gdzie zamówisz kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę ze zwracanym towarem. 

Jak to zrobić?

Towar możesz zwrócić w dowolnym salonie firmowym 4F, Outhorn, Under Armour oraz SportStyleStory jak i w stoiskach partnerskich. W tym przypadku nie ma konieczności rejestrowania zwrotu na naszej stronie. Przygotuj tylko dowód zakupu w wersji papierowej lub elektronicznej. Listę naszych salonów znajdziesz w linku poniżej:

Lista sklepów

Jak to zrobić?

Wyślij wiadomość e-mail na adres esklep@sportstylestory.com - w tytule wpisz „Odstąpienie od umowy, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia, nazwa zwracanego produktu, adres email, adres korespondencyjny, nr telefonu, nr konta bankowego.
Po otrzymaniu numeru zwrotu, zapakuj zwracany towar, zapisz na paczce numer zwrotu i odeślij ją na adres:

Park Logistyczny Panattoni
OTCF S.A.
Ul. Gdańska 12
41-250 Czeladź
z dopiskiem: "zwrot ..."

Jak to zrobić?

Zaloguj się do swojego konta klienta SportStyleStory. Kliknij zakładkę "ZGŁOSZENIA" i wybierz "Odstąp od umowy". Pojawią się Twoje zamówienia. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY". Po otrzymaniu numeru zwrotu, zapakuj zwracany towar, zapisz na paczce numer zwrotu i odeślij ją na adres:

Park Logistyczny Panattoni
OTCF S.A.
Ul. Gdańska 12
41-250 Czeladź
z dopiskiem: "zwrot ..."

Jak to zrobić?

Zarejestruj zwrot do zamówienia panelu klienta i podaj nam numer konta do zwrotu środków. Jeśli nie masz konta w naszym sklepie – skontaktuj się z nami mailowo pod adresem esklep@sportstylestory.com.

Kliknij w link: https://szybkiezwroty.pl/SportStyleStory. Wypełnij niezbędne pola i poczekaj na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Odbierz kod zwrotu – SMS/e-mail.

Umieść kod zwrotu na paczce i nadaj ją w wybranym paczkomacie.

Jak to zrobić?

Zarejestruj zwrot na stronie sportstylestory.com i podaj nam numer konta do zwrotu środków. Jeśli nie masz konta w naszym sklepie – skontaktuj się z nami mailowo pod adresem esklep@sportstylestory.com.

Kliknij w link: https://szybkiezwroty.pl/SportStyleStory. Wypełnij niezbędne pola i poczekaj na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Odbierz kod zwrotu – SMS/e-mail.

Umieść kod zwrotu na paczce i nadaj ją w wybranym paczkomacie.

zwrot (1)

KROK 1.

Zaloguj się na sportstylestory.com podając swój login i hasło. Następnie w prawym górnym rogu strony kliknij w "Panel użytkownika".

KROK 2.

W menu po lewej stronie kliknij w zakładkę "ZGŁOSZENIA", a następnie w "Odstąp od umowy". Pojawi się Twoje zamówienie. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY".

KROK 3.

Pojawi się formularz, w którym musisz zaznaczyć produkt, który chcesz zwrócić oraz wpisać ilość sztuk.

KROK 4.

W kolejnym polu wpisz, dlaczego chcesz dokonać zwrotu zakupionego towaru.

KROK 5.

Wpisz swój numer konta bankowego.

KROK 6.

Wyślij swoje zgłoszenie klikając przycisk "WYŚLIJ ZGŁOSZENIE".

odstapienie od umowy

Wyślij wiadomość e-mail na adres esklep@sportstylestory.com - w tytule wpisz „Odstąpienie od umowy, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia wraz z informacją, jaki konkretny Towar chcesz odesłać oraz numer rachunku bankowego, na który wykonamy zwrot środków po rozliczeniu zgłoszenia.Finalizacja zgłoszenia

(jednakowa w obu powyższych przypadkach)


KROK 1.

Poczekaj na e-mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W treści wiadomości znajdziesz niezbędny numer odstąpienia od umowy zakupionego towaru (zapisz go na adresowanej paczce) wraz z adresem, na który prosimy o odesłanie towaru.

KROK 2.

Zapakuj zwracany towar i zapisz na paczce numer zwrotu (otrzymany w e-mailu).

KROK 3.

Odeślij paczkę na adres:

Park Logistyczny Panattoni
OTCF S.A.
Ul. Gdańska 12
41-250 Czeladź


Uwaga!

Prosimy nie odsyłać zwracanego towaru "za pobraniem", gdyż nie mamy technicznej możliwości odbioru takich przesyłek.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności.

Pamiętaj, że składanie oświadczeń o odstąpieniu od umowy odbywa się zgodnie z obowiązującym Regulaminem sklepu internetowego, w tym zasadami ochrony danych osobowych.
Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie sklepu internetowego oraz załącznikach do niego.Dział Zwrotów | Sklep internetowy

(czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


telefon: 12 351 06 73

e-mail:   esklep@sportstylestory.comNajczęściej zadawane pytania:


Tak. Adresy sklepów znajdziesz w linku: Lista sklepów

Ta forma zwrotu jest dostępna dla zamówień opłaconych innymi metodami niż zakup na raty oraz płatność odroczona PayPo.

Nie, noty rozliczeniowe wysyłane są w wersji elektronicznej. W celu zwrotu towaru nie ma potrzeby drukowania dokumentu.

Dowód zakupu (erachunek lub faktura) wysyłany jest w wersji elektronicznej, na adres e-mail podany w zamówieniu.

Nie. Wystarczy oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysłane drogą elektroniczną według powyższej instrukcji dla Klientów nieposiadających konta użytkownika. Pamiętaj o wpisaniu numeru zwrotu na zwracanej przesyłce.

Niestety nie posiadamy opcji bezpośredniej wymiany. Możliwy jest standardowy zwrot a następnie nowy zakup.

Każdy klient może skorzystać z darmowego zwrotu w Paczkomatach InPost za pośrednictwem strony https://szybkiezwroty.pl/ oraz w salonie stacjonarnym.

Listę takich punktów znajdziesz poniżej:
Lista sklepów

 

UWAGA! Zwrot towaru w salonie stacjonarnym nie dotyczy zamówień z płatnością ratalną  i odroczoną. 


Zwrot towaru zakupionego on-line salon stacjonarny rozliczy zawsze jako zwrot gotówki.

Tak. Zwrotom podlega również towar, który jest aktualnie w promocji.