Zwroty

Odstąpienie od umowy w sklepie internetowym


Chcesz zwrócić produkt kupiony w sklepie internetowym sportstylestory.com? W ciągu 30 dni prześlij do nas wypełniony formularz odstąpienia od umowy, korzystając z poniższej instrukcji „KROK PO KROKU”.

E-SKLEP - SPOSOBY ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W przypadku zwrotu, masz kilka możliwości odesłania towaru. Dostępne metody zależą od kilku czynników m.in. czy jesteś zalogowany, jaki sposób dostawy wybrałeś i w jaki sposób opłaciłeś zamówienie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednią metodę dokonania zwrotu towaru.

Jaką formę zwrotu wybrać?

Odpowiedz na 3 krótkie pytania, zaznaczając wybraną przez Ciebie opcję.

KROK 1.

Czy posiadasz konto klienta SportStyleStory?

KROK 2.

Jaką metodę dostawy wybrałeś/łaś?

KROK 3.

Jaką formę płatności wybrałeś/łaś?

Twoje możliwości zwrotu

Zwróć towar wybierając jedną z opcji:

Jak to zrobić?

Zaloguj się do swojego konta klienta SportStyleStory. Kliknij zakładkę "ZGŁOSZENIA" i wybierz "Odstąp od umowy". Pojawią się Twoje zamówienia. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY". Wyślij swoje zgłoszenie, a następnie system pokieruje Cię dalej na stronę przewoźnika, gdzie zamówisz kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę ze zwracanym towarem. Pamiętaj, aby do przesyłki dołączyć podpisany formularz odstąpienia od umowy.

Jak to zrobić?

Jak to zrobić?

Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] - w tytule wpisz „Odstąpienie od umowy, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia, nazwa zwracanego produktu, adres email, adres korespondencyjny, nr telefonu, nr konta bankowego.
Po otrzymaniu numeru zwrotu, zapakuj zwracany towar wraz z podpisanym przez Ciebie oświadczeniem o odstąpieniu od umowy i odeslij paczkę na adres:

OTCF S.A.
ul. Handlowa 20
41-253 Czeladź
z dopiskiem: "zwrot ..."

Jak to zrobić?

Zaloguj się do swojego konta klienta SportStyleStory. Kliknij zakładkę "ZGŁOSZENIA" i wybierz "Odstąp od umowy".Pojawią się Twoje zamówienia. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY". Po otrzymaniu numeru zwrotu, zapakuj zwracany towar wraz z podpisanym przez Ciebie oświadczeniem o odstąpieniu od umowy i odeslij paczkę na adres:

OTCF S.A. Sklep Internetowy
ul. Handlowa 20
41-253 Czeladź
z dopiskiem: "zwrot ..."

Jak to zrobić?

Zarejestruj zwrot do zamówienia panelu klienta i podaj nam numer konta do zwrotu środków. Jeśli nie masz konta w naszym sklepie – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Kliknij w link: https://szybkiezwroty.pl/SportStyleStory. Wypełnij niezbędne pola i poczekaj na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Odbierz kod zwrotu – SMS/e-mail.

Umieść kod zwrotu na paczce i nadaj ją w wybranym paczkomacie.

zwrot (1)

KROK 1.

Zaloguj się na sportstylestory.com podając swój login i hasło. Następnie w prawym górnym rogu strony kliknij w "Panel użytkownika".

KROK 2.

W menu po lewej stronie kliknij w zakładkę "ZGŁOSZENIA", a następnie w "Odstąp od umowy". Pojawi się Twoje zamówienie. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY".

KROK 3.

Pojawi się formularz, w którym musisz zaznaczyć produkt, który chcesz zwrócić oraz wpisać ilość sztuk.

KROK 4.

W kolejnym polu wpisz, dlaczego chcesz dokonać zwrotu zakupionego towaru.

KROK 5.

Wpisz swój numer konta bankowego.

KROK 6.

Wyślij swoje zgłoszenie klikając przycisk "WYŚLIJ ZGŁOSZENIE".

odstapienie od umowy

Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] - w tytule wpisz „Odstąpienie od umowy, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia wraz z informacją, jaki konkretny Towar chcesz odesłać oraz numer rachunku bankowego, na który wykonamy zwrot środków po rozliczeniu zgłoszenia.Finalizacja zgłoszenia

(jednakowa w obu powyższych przypadkach)


KROK 1.

Poczekaj na e-mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W treści wiadomości znajdziesz niezbędny numer odstąpienia od umowy zakupionego towaru (zapisz go na adresowanej paczce) wraz z adresem, na który prosimy o odesłanie towaru.

KROK 2.

Zapakuj zwracany towar wraz z podpisanym przez Ciebie wzorem odstąpienia od umowy.

KROK 3.

Odeślij paczkę na adres:

OTCF S.A.
ul. Handlowa 20
41-253 Czeladź


Uwaga!

Prosimy nie odsyłać zwracanego towaru "za pobraniem" lub poprzez Paczkomaty InPost, gdyż nie mamy technicznej możliwości odbioru takich przesyłek.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności.

Pamiętaj, że składanie oświadczeń o odstąpieniu od umowy odbywa się zgodnie z obowiązującym Regulaminem sklepu internetowego, w tym zasadami ochrony danych osobowych.
Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie sklepu internetowego oraz załącznikach do niego.Dział Zwrotów i Reklamacji | Sklep internetowy

(czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


telefon: 12 38 48 285

e-mail:   [email protected]Najczęściej zadawane pytania:


Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Zwrotu należy dokonać poprzez odsyłkę towaru do magazynu:

OTCF S.A.
ul. Handlowa 20
41-253 Czeladź

Nie, noty rozliczeniowe wysyłane są w wersji elektronicznej. W celu zwrotu towaru nie ma potrzeby drukowania dokumentu.

Tak. W przypadku odesłania zwrotu, prosimy o wypełnienie i podpisanie formularza zwrotu.

Niestety nie posiadamy opcji bezpośredniej wymiany. Możliwy jest standardowy zwrot a następnie nowy zakup.

Tak. W przypadku zwrotu towaru, koszt przesyłki leży po stronie Klienta.

Tak. Zwrotom podlega również towar, który jest aktualnie w promocji.

Zapisz się do newslettera!