Buty trekkingowe damskie

Czy wiesz że buty trekkingowe damskie powinny być o rozmiar większe niż standardowe codzienne obuwie?
Więcej filtrówMniej filtrów
Restartuj filtry

Buty outdoor damskie – twój wybór na szlak

Uroki krajobrazu można podziwiać jedynie w komfortowym ubraniu i wygodnych oraz bezpiecznych butach. To podstawa każdej górskiej wyprawy. By móc chodzić po górach bezpiecznie, należy pamiętać o odpowiednim obuwiu. Bezpieczeństwo zapewnia wysokiej jakości tworzywo – buty trekkingowe damskie oferowane w sklepie Sport Style Story wykonane zostały z najlepiej wyselekcjonowanych materiałów. Wysoka jakość nie dotyczy jedynie podeszwy, ale również cholewki, która wykonana została z oddychającej przyjemnej tkaniny. Solidna podeszwa zaś gwarantuje, że nie poślizgniemy się podczas wyprawy i gwarantuje bezpieczeństwo podczas pokonywania nawet najbardziej kamienistych szlaków. Warto też zwrócić uwagę na bieżnik na podeszwie. Czy jest wystarczający, by poruszać się i po kamieniach, i po piasku? Przyczepność jest najważniejszym parametrem w tym przypadku. Wodoszczelne powłoki sprawiają, że spacery nawet podczas ulewy będą ci niestraszne. Membrana gwarantuje przewiewność obuwia, co sprawdza się na letnie wędrówki.

Jakie buty trekkingowe damskie wybrać?

Czy wiesz że buty trekkingowe damskie powinny być o rozmiar większe niż standardowe codzienne obuwie? Ma to szczególne znaczenie podczas schodzenia ze szczytów. Pomiarów warto dokonywać również w skarpetach, w których będziemy chodzić po szlaku, by mieć pewność, że nie zaczną się zwijać bądź nie sprawią, że but będzie za mały.

Jeśli tylko jesteś fanką gór i czujesz się jak ryba w wodzie w wymagających warunkach wysokościowych z pewnością dostrzeżesz zalety obuwia od sportstylestory.com. Jeśli lubisz wyprawy pełne emocji i adrenaliny to dobrze, jednak warto pamiętać, że własne bezpieczeństwo jest najważniejsze i dlatego trzeba zadbać o komfortowe obuwie sportowe, które spełni najsurowsze kryteria. Bez odpowiednich trekkingów daleko nie zajdziesz, a łatwo można przecenić swoje siły. Przemoczone skarpety, obtarte stopy czy też wykręcona kostka przez mało stabilną cholewkę mogą być niebezpieczne wysoko w górach. Przezorny zawsze ubezpieczony. Lepiej dobrać buty trekkingowe damskie wysokiej jakości i zapobiec poważnym i mniej poważnym kontuzjom. Bez tego trudno będzie ci zdobyć górski szczyt. Jeśli tylko wybierzesz dobre i solidne obuwie masz gwarancję przejścia wielu szlaków. I tych trudniejszych, i tych łagodniejszych.

Buty trekkingowe damskie powinno być podstawowym wyposażeniem każdej amatorki górskich wędrówek. Ale... zastanawiasz się jak dobrać idealne buty trekkingowe damskie?  Zwróć uwagę na to, czy są wewnątrz wyprofilowane! Wtedy masz pewność, że wygodnie będzie się je użytkować. Ponadto na koniec, choć to niemniej ważne, warto zwrócić uwagę na kolorystykę. W ofercie sklepu Sport Style Story dostępne są oryginalne wzory i kolory. Modne marki i ciekawe wykończenia!

Zobacz więcej
Zobacz mniej