Poradnik
Preferujesz aktywny tryb życia? Na naszym blogu znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat wykonywania ćwiczeń oraz informacje o wielu dyscyplinach sportowych! Przeczytaj profesjonalne artykuły przygotowane przez ekspertów, którzy doskonale wiedzą, jak łączyć aktywność z modą, jaka odzież najlepiej sprawdzi się podczas treningu, co zapakować idąc w góry lub co ubrać na zimowe czy też letnie szaleństwo. Nasz poradnik z pewnością zachęci Cię do przekraczania swoich granic. Gotowy na nową dawkę wiedzy i motywacji?

Trening klatki – najlepsze ćwiczenia na klatkę piersiową. Z hantlami, na maszynach i bez sprzętu

Dodano:15-09-2022

Umięśniona, silna klatka piersiowa to jeden z głównych celów treningowych wielu amatorów siłowni. Skuteczne ćwiczenia na klatę możemy wykonywać jednak nie tylko z użyciem sprzętu. Jak wzmocnić mięśnie i wypracować wymarzone efekty? Sprawdź najlepsze ćwiczenia na klatkę piersiową.

Ćwiczenia na pośladki – ile razy w tygodniu ćwiczyć pośladki?

Dodano:02-09-2022

Jędrne i krągłe pośladki to jeden z głównych celów treningowych każdej kobiety. Pożądany efekt przyniesie połączenie zbilansowanej diety z ćwiczeniami. Ale jak często trenować pośladki, by szybko uzyskać wymarzony efekt, a jednocześnie nie nabawić się kontuzji i uniknąć przetrenowania? Podpowiadamy.

Jak często trenować brzuch?

Dodano:31-08-2022

Płaski, umięśniony brzuch to marzenie każdego, kto zaczyna przygodę z aktywnością fizyczną. Ale jak często trenować mięśnie brzucha, by nie nabawić się kontuzji, a zarazem szybko i skutecznie spalać tłuszcz? Sprawdź!

Jak biegać interwały? Bieganie interwałowe od podstaw

Dodano:31-08-2022
Kategorie:Poradnik | Bieganie

Jak urozmaicić trening biegowy, a jednocześnie przyspieszyć spalanie tłuszczu i skutecznie poprawić kondycję? Dobrym rozwiązaniem są interwały. Bieganie interwałowe to trening, którego może spróbować każdy: zarówno początkujący, jak i zaawansowany biegacz. Na czym polega? Jak biegać interwałowo? I jakich efektów możemy się spodziewać? Odpowiadamy.

Jak zacząć biegać? Bieganie dla początkujących

Dodano:17-08-2022
Kategorie:Poradnik | Bieganie

Bieganie to jedna z najzdrowszych form aktywności, która uzależnia, ale początki, jak we wszystkim, bywają trudne. Chcesz spróbować swoich sił, ale nie wiesz, jak zacząć biegać? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o bieganiu dla początkujących!

Tagi:
Dołącz do nas: