Poradnik
Jesteś fanem sportu i lubisz sportowy tryb życia? Na naszym blogu znajdziesz wszystko co powineneś wiedzieć na temat sportu! Przeczytaj profesjonalne artykuły przygotowane przez ekspertów, którzy doskonale wiedzą jak łączyć aktywny tryb życia z modą, jaka odzież pasuje do danej dyscypliny sportowej, co zapakować idąc w góry lub co ubrać na zimowe lub letnie szaleństwo.

Nasz poradnik doda Ci nowej motywacji do przekraczania swoich granic. Przeczytaj nasze artykuł i dowiedz się, jakie aktywności są najlepsze latem, który sport jest najlepszy zimą i dlaczego dbać o formę fizyczną. Gotowy na nową dawkę wiedzy i motywacji?

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 – co powinieneś wiedzieć jako kibic?

Dodano:03-08-2021

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 to wydarzenie, na które czekali entuzjaści sportu z całego świata. Z powodu pandemii COVID-19 i związanych z nią restrykcji impreza została przeniesiona na 2021 rok. Ilu Polaków przyjechało do stolicy Japonii rywalizować o złote medale? Jakie nowe dyscypliny pojawiły się w programie igrzysk? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w niniejszym artykule.

Triathlon – co to jest, dla kogo i jak zacząć go trenować? Kompleksowy poradnik dla początkujących triathlonistów

Dodano:09-07-2021
Kategorie:Poradnik

Triathlon – dyscyplina sportowa dla prawdziwych pasjonatów aktywnego stylu życia to niemałe wyzwanie. Dlaczego warto je podjąć? Jak zacząć? Jakie są zasady i dyscypliny triathlonu? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania i podpowiadamy, jak skompletować sprzęt. 

Najlepsze kostiumy kąpielowe, klapki i akcesoria – jak skompletować strój na plażę i basen?

Dodano:05-07-2021
Kategorie:Poradnik

Sezon wakacyjny w pełni – to najlepszy moment na wybór kostiumu kąpielowego i skompletowanie stroju na basen czy plażę! Jakich elementów nie może zabraknąć w Twoim wyposażeniu? Jaki strój kąpielowy wybrać dla siebie, a jaki dla dziecka? Podpowiadamy!

Odzież rowerowa dla kolarzy i nie tylko – jak skompletować strój na rower? [Poradnik]

Dodano:14-06-2021
Kategorie:Poradnik

Wygodna odzież rowerowa to podstawa komfortowej jazdy, niezależnie od tego, czy uprawiasz kolarstwo rekreacyjnie czy wyczynowo. Jaką wybrać w zależności od pory roku? Sprawdź kompleksowy poradnik i skompletuj najlepszy strój kolarski, idealny na rowerowe wycieczki!

Trekking – co to jest, jak zacząć i dlaczego warto? Kompleksowy poradnik

Dodano:04-06-2021
Kategorie:Poradnik

Jest solidną próbą kondycji i siły charakteru, a zarazem jedną z najprzyjemniejszych form aktywności na świeżym powietrzu. Trekking – z sezonu na sezon ma coraz więcej zwolenników! O czym powinieneś wiedzieć przed pierwszymi wyprawami w góry? Sprawdź w kompendium wiedzy o trekkingu!

Tagi:
Dołącz do nas: