Poradnik
Jesteś fanem sportu i lubisz sportowy tryb życia? Na naszym blogu znajdziesz wszystko co powineneś wiedzieć na temat sportu! Przeczytaj profesjonalne artykuły przygotowane przez ekspertów, którzy doskonale wiedzą jak łączyć aktywny tryb życia z modą, jaka odzież pasuje do danej dyscypliny sportowej, co zapakować idąc w góry lub co ubrać na zimowe lub letnie szaleństwo.

Nasz poradnik doda Ci nowej motywacji do przekraczania swoich granic. Przeczytaj nasze artykuł i dowiedz się, jakie aktywności są najlepsze latem, który sport jest najlepszy zimą i dlaczego dbać o formę fizyczną. Gotowy na nową dawkę wiedzy i motywacji?

Gdzie na narty w Polsce? Najlepsze miejsca na śnieżne szaleństwa

Dodano:03-12-2021
Kategorie:Poradnik | Narciarstwo

Sporty zimowe cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków, a swoich sił na stokach próbują nawet najmłodsze, kilkuletnie dzieci. Aby w pełni cieszyć się urokami białego szaleństwa potrzebujmy kilku czynników: dobrych warunków, odpowiedniego stroju i wyposażenia oraz miejsca! Gdzie na narty w Polsce? Sprawdź miejscówki, które zadowolą zarówno początkujących narciarzy, jak i wprawionych w bojach miłośników szusowania!

Trening z elektrostymulacją – co to jest EMS i dlaczego warto spróbować? Kompleksowy poradnik

Dodano:22-11-2021
Kategorie:Poradnik | Fitness

Spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie przy wysiłku mniejszym niż w trakcie standardowym kardio. Brzmi kusząco? To tylko niektóre zalety treningu EMS. Nic dziwnego, że ćwiczenia z elektrostymulacją mięśni cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Co warto wiedzieć treningu EMS? Jak zacząć i kto może, a kto nie powinien próbować? Rozwiewamy wątpliwości.

Co daje crossfit? Dlaczego warto spróbować?

Dodano:10-11-2021

Crossfit to program treningowy o dużej różnorodności, co umożliwia osiągnięcie nie tylko wymarzonej sylwetki, lecz także poprawę ogólnej wydolności organizmu oraz siły i wytrzymałości mięśni. Na przestrzeni lat opracowano mnóstwo ćwiczeń pozwalających rozwijać wszystkie partie mięśniowe, dzięki czemu ta forma aktywności cieszy się dużą popularnością wśród osób w różnym wieku. Przekonaj się, dlaczego warto rozpocząć przygodę z crossfitem.

Jak pływać żabką? Wszystko, co musisz wiedzieć o stylu klasycznym

Dodano:21-10-2021
Kategorie:Poradnik | Pływanie

Żabka, czyli styl klasyczny to technika pływania, której często uczymy się już jako dzieci. Na czym polega i jak poprawnie pływać żabką? Odkryj tajniki stylu klasycznego: technikę ruchu i oddychania, ilość spalonych kalorii i inne zalety!

Czym jest crossfit i jak zacząć?

Dodano:11-10-2021

Crossfit cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Program treningowy, który przywędrował do nas zza oceanu, daje duże pole do popisu osobom chcącym poprawić swoją kondycję lub zwiększyć siłę i wytrzymałość mięśni. Na ten rodzaj aktywności fizycznej często decydują się też fani sportu pracujący nad wymarzoną sylwetkę. Dowiedz się, na czym polega crossfit i jak rozpocząć pierwsze treningi.

Tagi:
Dołącz do nas: