Dostawa

FORMA DOSTAWY

Kurier

InPost Paczkomat 24/7

Odbiór w salonie
sprawdź swój sklep

FORMA PŁATNOŚCI

przedpłata

przy odbiorze

przedpłata

przedpłata

Zamówienia
do 200 PLN

9,99 PLN

12,99 PLN

9,99 PLN

0,00 PLN

Zamówienia
powyżej 200 PLN

0,00 PLN

0,00 PLN

0,00 PLN

0,00 PLN


KRAJ KOSZT CZAS DORĘCZENIA
flaga_austria Austria 39,00 zł 3 - 4 dni robocze
flaga_belgia Belgia 35,00 zł 3 - 4 dni robocze
flaga_bulgaria Bułgaria 67,00 zł 4 - 5 dni roboczych
flaga_czechy Czechy 29,00 zł 2 - 3 dni robocze
flaga_estonia Estonia 39,00 zł 3 - 4 dni robocze
flaga_francja Francja 49,00 zł 3 - 4 dni robocze
flaga_hiszpania Hiszpania kontynentalna 49,00 zł 4 - 5 dni roboczych
flaga_holandia Holandia 39,00 zł 3 - 4 dni robocze
flaga_irlandia Irlandia 39,00 zł 4 - 5 dni roboczych
flaga_litwa Litwa 29,00 zł 2 - 3 dni robocze
flaga_luksemburg Luksemburg 39,00 zł 3 - 4 dni robocze
flaga_lotwa Łotwa 29,00 zł 2 - 3 dni robocze
flaga_niemcy Niemcy 29,00 zł 2 - 3 dni robocze
flaga-portugalia Portugalia kontynentalna 69,00 zł 5 dni roboczych
flaga_rumunia Rumunia 49,00 zł 4 - 5 dni roboczych
flaga-serbia Serbia 130,00 zł 5 dni roboczych
flaga_slowacja Słowacja 29,00 zł 2 - 3 dni robocze
flaga_slowenia Słowenia 49,00 zł 4 - 5 dni roboczych
flaga_wegry Węgry 35,00 zł 3 - 4 dni robocze
flaga_wlochy Włochy 49,00 zł 4 - 5 dni roboczych

Uwaga!

Udostępniliśmy możliwość odbioru osobistego w sklepach stacjonarnych. Sprawdź, adresy najbliższych salonów w linku: Lista sklepów

Koszty dostawy zależą od wartości zamówienia i wybranej formy płatności.
Niezależnie od ilości produktów w zamówieniu opłata doliczana jest tylko raz!
DOSTAWA KURIEREM


Najczęściej zadawane pytania:


Podaj szczegółowy, poprawny adres, pod którym w ciągu dnia przebywa osoba uprawniona do odbioru paczki. Jeżeli w godzinach 9:00 - 17:00 przebywasz poza domem, proponujemy jako adres doręczenia wybrać miejsce, w którym przebywasz w takich godzinach (np. miejsce pracy).

Miejsce doręczenia powinno być dostępne dla busów, którymi są dowożone paczki. Drogi dostępne tylko dla samochodów terenowych, zamknięte ośrodki czy osiedla mogą skutecznie uniemożliwić doręczenie przesyłki. Jeśli kurier nie będzie mógł dojechać, może poprosić o podjechanie lub wyjście do drogi.

W przypadku paczki za pobraniem przygotuj odliczoną sumę pieniędzy.

Korzystając z otrzymanego od nas numeru przesyłki, można zlokalizować przesyłkę za pomocą:
a) internetu - przesyłkę można wyszukać tutaj.
b) dzwoniąc pod numer stacjonarny przewoźnika.

Kurierzy dokładają wszelkich starań, aby paczkę doręczyć osobiście do rąk osoby zamawiającej towar.
Kurier nie powinien wchodzić do mieszkania, pomieszczeń prywatnych ze względu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Doręczenie powinno się odbyć "w drzwiach".

W przypadku Twojej nieobecności:

a) w skrzynce pocztowej lub na drzwiach powinno się znaleźć awizo - widoczny tam numer przesyłki umożliwia uzyskanie informacji na stronie przewoźnika;
b) paczka może zostać pozostawiona u sąsiada - musi to być jednak poprzedzone rozmową telefoniczną z kurierem i wyrażeniem zgody na takie pozostawienie paczki;
c) paczka niepobraniowa (opłacona z góry) może zostać doręczona do punktu Parcel Shop, znajdującego się w pobliżu adresu dostawy, skąd będzie można ją odebrać osobiście (szczegóły znajdą się na awizo);
d) po 2 bezskutecznych próbach doręczenia, paczka trafi do filii kuriera, gdzie będzie oczekiwała na odbiór przez 10 dni roboczych. Po tym terminie zostanie zwrócona do nadawcy. Istnieje możliwość doręczenia paczki po raz trzeci - usługa taka jest jednak dodatkowo płatna (cena takiej usługi wynosi tyle, ile cena standardowego doręczenia paczki). W celu zainicjowania takiego doręczenia, skontaktuj się z nami.

Paczka wysłana przez sklep zazwyczaj jest doręczona następnego dnia roboczego. W wyjątkowych sytuacjach termin ten może ulec wydłużeniu od 3 do 5 dni roboczych.
Pora doręczenia zależy od trasy, którą danego dnia musi obrać kurier, aby dostarczyć wszystkie paczki. Oznacza to, że kurier może pojawić się u Ciebie w różnych godzinach - niestety, najczęściej nie ma możliwości wyboru pory doręczenia. Jednak kurier dołoży wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania w tym zakresie.

Z reguły kurier kontaktuje się z odbiorcami paczek przed ich doręczeniem, jednak nie ma takiego obowiązku.

Sprawdzenie zawartości jest możliwe po potwierdzeniu przyjęcia paczki podpisem na skanerze kuriera. Kurier nie może wydać paczki, ani pozwolić na jej otwarcie przed podpisem i ewentualnym uregulowaniem pobrania. Kurier na żądanie spisuje protokół szkody, który jest podstawą do złożenia reklamacji.

W przypadku jeśli dostarczona przesyłka jest uszkodzona niezwłocznie spisz z kurierem protokół szkody i poinformuj nas o zaistniałej sytuacji wysyłając wiadomość na esklep@sportstylestory.com

Tak, w tym celu należy skontaktować się z biurem sklepu. Jeżeli nastąpiło już doręczenie na pierwszy podany adres, zmiana adresu może się wiązać z koniecznością ponownej zapłaty za wysyłkę. Zmiana adresu może spowodować opóźnienie w dostawie o 1-2 dni .DOSTAWA InPost PACZKOMAT 24/7


Najczęściej zadawane pytania:


Niestety nie ma takiej możliwości. Ten sposób doręczenia przesyłki jest możliwy tylko przy przedpłacie.

W momencie dostarczenia przesyłki do wybranego przez Ciebie Paczkomatu otrzymasz powiadomienie e-mailowe i SMS-owe z 6-cyfrowym kodem odbioru. Zachowaj go, by móc odebrać paczkę. Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru, a po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką.

UWAGA! Na odbiór masz 2 dni od otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, możesz poprosić kogoś znajomego, aby zrobił to za Ciebie.