Pytania i odpowiedzi

Ogólne:


Tak, jest to możliwe. Należy pamiętać, aby zwracana rzecz nie nosiła śladów użytkowania, posiadała oryginalnie przypięte metki i aby nie przekroczyć 30-dniowego terminu odstąpienia od umowy. Zwrotu można dokonać odsyłając towar do Sklepu Internetowego, zgodnie z instrukcją zwrotu lub w Salonach Stacjonarnych za okazaniem rachunku, który wysyłany jest na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

Dowód sprzedaży dla produktów zakupionych w Sklepie Internetowym wysyłamy drogą elektroniczną na adres e-mail podany podczas składania zamówienia. Dokument można odnaleźć podając w wyszukiwarce skrzynki mailowej adres: otcf@otcf.pl

Zapraszamy do zapoznania się z tabelami rozmiarów producentów, których produkty wchodzą w skład oferty naszego Sklepu Internetowego. Tabele rozmiarów znajdą Państwo w stopce strony, w kolumnie „PRZEWODNIK”, pod hasłem „JAK DOBRAĆ ROZMIAR? oraz na stronie wybranego modelu.

Produkty oznaczone na stronie Sklepu Internetowego jako dostępne, są wysyłane „od ręki”. W przypadku produktów niedostępnych konkretny rozmiar zostanie przekreślony a jego zakup będzie niemożliwy. Produkt niedostępny w magazynie nie zostanie uwzględniony w wynikach wyszukiwania. 

To niestety bardzo kłopotliwe zagadnienie. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane przez nas zdjęcia oddawały stan rzeczywisty produktów, jednakże kolor wyświetlany na monitorze zależy nie tylko od samego zdjęcia, ale też od ustawień monitora, matrycy itp. Generalnie to samo zdjęcie na kilku monitorach może wyglądać inaczej.


Płatności:


Możliwe jest wykonanie tradycyjnego przelewu za zamówienie na nasz rachunek bankowy: 34 1090 1665 0000 0001 4385 8847 (OTCF S.A. ul. Saska 25C, 30-720 Kraków) w tytule przelewu podając numer swojego zamówienia. Natomiast dokonanie płatności poprzez przelew tradycyjny może nieznacznie wydłużyć czas zaksięgowania wpłaty, a tym samym, termin realizacji zamówienia.

Nie martw się. Takie sytuacje się zdarzają. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami: 1. Jeśli jesteś Klientem zarejestrowanym przejdź do panelu Klienta i odszukaj interesujące Cię zamówienie w zakładce: Zamówienia w trakcie realizacji, kliknij w przycisk Szczegóły a następnie Opłać zamówienie i postępuj zgodnie ze wskazanym komunikatami; 2. W każdym przypadku możesz dokonać płatności za swoje zamówienie wykonując tradycyjny przelew na nasz rachunek bankowy: 34 1090 1665 0000 0001 4385 8847 (OTCF S.A. ul. Saska 25C, 30-720 Kraków) w tytule przelewu podając numer swojego zamówienia.

W razie dodatkowych pytań napisz do nas wiadomość z zapytaniem pod adres: esklep@sportstylestory.com bądź zadzwoń pod nr: 12 351 06 73. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Jeśli z przyczyn technicznych nie udało Ci się dokonać płatności za swoje zamówienie możesz wykonać tradycyjny przelew na nasz rachunek bankowy: 34 1090 1665 0000 0001 4385 8847 (OTCF S.A. ul. ul. Saska 25C, 30-720 Kraków) w tytule przelewu podając numer swojego zamówienia.


Realizacja zamówień:


Tak, oferujemy opcję dostawy do wybranych Salonów Stacjonarnych. Adresy sklepów znajdziesz w poniższym linku:

Lista sklepów z odbiorem osobistym

Nie. Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej/paczkomatów. Dzięki temu zdecydowana większość zamówień może dotrzeć do Państwa bardzo szybko, a ponadto rozwiązanie takie pozwala na śledzenie paczki na stronie internetowej przewoźnika.

Staramy się realizować wszystkie zamówienia w jak najkrótszym czasie. Większość zamówień wysyłamy w ciągu dnia roboczego po złożeniu zamówienia, czasem udaje nam się wysłać dane zamówienie jeszcze w tym samym dniu, w którym zostało złożone. Jednakże maksymalny czas realizacji zamówień to 3 dni roboczych + 2 dni potrzebne kurierowi na doręczenie paczki. W przypadku zamówień opłaconych wcześniej (przelewem tradycyjnym lub przekazem) realizacja rozpoczyna się w momencie zautoryzowania (tzn. otrzymania informacji, iż pieniądze za dane zamówienie dotarły na konto naszej firmy) płatności. Taka autoryzacja może potrwać do 3 dni roboczych.

Rejestracja jest dobrowolna i nie jest konieczna do złożenia zamówienia w Sklepie Internetowym, jednak gorąco zachęcamy do założenia konta, gdyż wiążą się z tym dodatkowe korzyści.

Założenie konta przyniesie Tobie wiele korzyści, m.in.:

1. szybki dostęp do informacji odnośnie złożonych przez Ciebie zamówień oraz o statusie ich realizacji.
2. możliwość opłacenia zamówienia z pozycji własnego konta w każdym momencie.
3. brak konieczności wypełniania formularza z danymi do wysyłki przy każdym zamówieniu (przy kolejnych zamówieniach wystarczy się zalogować).
4. samodzielne zgłoszenie chęci zwrotu/reklamacji.
5. możliwość edycji własnych danych (w tym zmiana hasła).

Zamówienie w czasie realizacji otrzyma co najmniej trzy statusy, m.in.:

a) "nowe zamówienie - oczekujące na realizację" - jest to status, jaki zamówienie otrzymuje automatycznie, gdy tylko zostanie zarejestrowane przez system;
b) "oczekiwanie na wpłatę" - ten status otrzymują tylko te zamówienia, w których formą płatności jest przedpłata za pośrednictwem systemu PayU; oznacza on, że obsługa nie stwierdziła jeszcze zaksięgowania pieniędzy w systemie PayU i wstrzymuje się z realizacją do czasu wpłaty;
c) "zamówienie w trakcie realizacji" - obsługa sklepu przystąpiła do kompletowania zamówienia (w przypadku przedpłaty status ten oznacza, że zamówienie zostało opłacone);
d) "przesyłka wysłana" - zamówienie zostało skompletowane, a paczka została przekazana firmie kurierskiej;
e) "zamówienie w trakcie wyjaśniania" - status bardzo rzadko używany, zamówienie otrzymuje go tylko wtedy, gdy niemożliwa jest realizacja zamówienia bez uzgodnienia pewnych kwestii z klientem (oznacza on, że obsługa sklepu próbowała się skontaktować mailowo lub telefonicznie z klientem i oczekuje na jego decyzje);
f) "zamówienie zrealizowane" - status nadawany w momencie, gdy przesyłka zostanie doręczona, a firma kurierska wpłaci pobranie na konto sklepu (status mający znaczenie czysto informacyjne);
g) "zamówienie anulowane" - status nadawany każdemu zamówieniu, które nie było realizowane (niezależnie od przyczyn zaniechania realizacji);
h) "zamówienie nieodebrane" - status nadawany tym zamówieniom, które zostały zrealizowane przez sklep, a których klient nie odebrał.

W przypadku jeśli dostarczona przesyłka jest uszkodzona niezwłocznie spisz z kurierem protokół szkody i poinformuj nas o zaistniałej sytuacji wysyłając wiadomość na esklep@sportstylestory.com


Zwroty:


Towar zakupiony w Sklepie Internetowym możesz zwrócić w Salonie Stacjonarnym. Adresy sklepów znajdziesz w poniższym linku:
Lista sklepów
Ta forma zwrotu jest dostępna dla zamówień opłaconych innymi metodami niż zakup na raty oraz płatność odroczona PayPo.

Dowód zakupu wysyłamy w wersji elektronicznej. W celu zwrotu towaru nie ma potrzeby drukowania dokumentu. 

Nie. Wystarczy oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysłane drogą elektroniczną według instrukcji dla Klientów nieposiadających konta użytkownika. Pamiętaj o wpisaniu numeru zwrotu na zwracanej przesyłce. Pozwoli to na możliwie najszybsze rozpoznanie przesyłki zwrotnej i dopełnienie procedury rozliczenia.

Niestety nie posiadamy opcji bezpośredniej wymiany. Możliwy jest standardowy zwrot, a następnie nowy zakup.

Każdy klient może skorzystać z darmowego zwrotu w Paczkomatach InPost za pośrednictwem strony https://szybkiezwroty.pl/ oraz w Salonie Stacjonarnym.

Listę takich punktów znajdziesz poniżej:
Lista sklepów


UWAGA! Zwrot towaru w Salonie Stacjonarnym nie dotyczy zamówień z płatnością ratalną oraz odroczoną (PayPo).

Zwrot towaru zakupionego on-line Salon Stacjonarny rozliczy zawsze jako zwrot gotówki.

Tak. Zwrotom podlega również towar, który jest aktualnie w promocji.