Reklamacje


Jeśli chcesz z jakiegoś powodu zareklamować swój towar, możesz skorzystać z poniższej instrukcji "KROK PO KROKU". Pozostałe informacje dotyczące procedury rozpatrywania reklamacji znajdują się w Regulaminie.


reklamacja_strona

KROK 1.

Zaloguj się na sportstylestory.com podając swój login i hasło. Następnie w prawym górnym rogu strony kliknij w "Panel użytkownika".

KROK 2.

W menu po lewej stronie kliknij w zakładkę "ZGŁOSZENIA", a następnie w "Zgłoś reklamację". Pojawi się Twoje zamówienie. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "REKLAMACJA".

KROK 3.

Pojawi się formularz, w którym musisz zaznaczyć produkt, który chcesz zareklamować oraz wpisać ilość sztuk.

KROK 4.

W polu "Opis" wpisz koniecznie powód, dla którego reklamujesz towar.

KROK 5.

W następnym polu wpisz numer swojego konta bankowego.

KROK 6.

Wybierz wynikające z przepisów prawa uprawnienia z których chcesz skorzystać. 

KROK 7.

Wyślij swoje zgłoszenie klikając przycisk "WYŚLIJ ZGŁOSZENIE".

Pamiętaj, że zgłaszanie i rozpatrywanie reklamacji (w tym zwrotów) odbywa się zgodnie z obowiązującym Regulaminem sklepu internetowego, w tym zasadami ochrony danych osobowych.


Reklamacja

Wyślij wiadomość e-mail na adres esklep@sportstylestory.com - w tytule wpisz „Reklamacja, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego, numer konta bankowego, numer zamówienia wraz z informacją, jaki konkretny towar reklamujesz i z jakiego powodu.

Pamiętaj, że zgłaszanie i rozpatrywanie reklamacji (w tym zwrotów) odbywa się zgodnie z obowiązującym Regulaminem sklepu internetowego, w tym zasadami ochrony danych osobowych.Finalizacja zgłoszenia

(jednakowa w obu powyższych przypadkach)


KROK 1.

Poczekaj na e-mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W treści wiadomości znajdziesz niezbędny numer reklamacji zakupionego towaru.

KROK 2.

Spakuj reklamowany towar wraz z dowodem zakupu (przykładowo: kopia faktury lub nota rozliczeniowa) i wyślij go na adres:

OTCF S.A.
Dział Reklamacji

ul. Garbarska 1
32-340 Wolbrom


Uwaga!

Prosimy nie odsyłać reklamowanego towaru "za pobraniem" lub poprzez Paczkomaty InPost, gdyż nie mamy technicznej możliwości odbioru takich przesyłek.


KROK 3.

O sposobie rozpatrzenia reklamacji dowiesz się poprzez wiadomość e-mail ze sklepu internetowego. W razie pytań odnośnie reklamacji skontaktuj się z Działem Reklamacji.


Pod adresem >http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług