Centrum pomocy

Masz pytanie? Tutaj pomożemy Ci znaleźć na nie odpowiedź.
Wystarczy, że znajdziesz je wśród najczęściej zadawanych pytań poniżej lu klikniesz w interesującą Cię kategorię pomocy.


Najczęściej zadawane pytania:


Niestety nie posiadamy opcji bezpośredniej wymiany. Możliwy jest standardowy zwrot, a następnie nowy zakup.

Staramy się realizować wszystkie zamówienia w jak najkrótszym czasie. Większość zamówień wysyłamy w ciągu dnia roboczego po złożenia zamówienia, czasem udaje nam się wysłać dane zamówienie jeszcze w tym samym dniu, w którym zostało złożone. Jednakże maksymalny czas realizacji zamówień to 3 dni robocze + 2 dni potrzebne kurierowi / paczkomatom na doręczenie paczki. W przypadku zamówień opłaconych wcześniej (kartą, przelewem lub przekazem) realizacja rozpoczyna się w momencie zautoryzowania (tzn. otrzymania informacji, iż pieniądze za dane zamówienie dotarły na konto naszej firmy) płatności.

Założenie konta przyniesie Tobie wiele korzyści, m.in.:  1. szybki dostęp do informacji odnośnie złożonych przez Ciebie zamówień oraz o statusie ich realizacji.
  2. możliwość opłacenia zamówienia z pozycji własnego konta w każdym momencie.
  3. brak konieczności wypełniania formularza z danymi do wysyłki przy każdym zamówieniu (przy kolejnych zamówieniach wystarczy się zalogować).
  4. samodzielne zgłoszenie chęci wymiany/zwrotu/reklamacji.
  5. możliwość edycji własnych danych (w tym zmiana hasła).

ZAREJESTRUJ SIĘ


Zobacz więcej pytań