Kaski i ochraniacze bokserskie

Więcej filtrówMniej filtrów
Restartuj filtry

Kaski i ochraniacze bokserskie – niezbędny element wyposażenia dla fanów sztuk walki

Niezależnie od tego, czy trenujesz sztuki walki od dawna, czy właśnie wybierasz się na swój pierwszy trening bokserski, odpowiednie zabezpieczenie to podstawa! W przypadku sportów walki konieczny jest nie tylko wygodny strój, ale przede wszystkim niezbędne ochraniacze i kask bokserski. Te elementy ochronią przed groźnymi urazami i kontuzjami, a jednocześnie zwiększą Twoje bezpieczeństwo i komfort na ringu. Kompletujesz wyposażenie do ćwiczeń i walk? Sprawdź kaski i ochraniacze bokserskie na sportstylestory.com!

Kaski bokserskie – nie tylko dla bokserów

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kaski bokserskie najpopularniejszych, renomowanych marek, na czele z Everlast. Dzięki wysokogatunkowym tworzywom zapewniają optymalne dopasowanie, komfort noszenia, a zarazem skutecznie chronią głowę przed urazami, na które szczególnie narażamy się podczas treningów MMA, kickboxingu, muay thai czy klasycznego boksu. W Sport Style Story możesz dopasować kask bokserski do swoich potrzeb i wymogów trenowanej przez Ciebie dyscypliny sportowej. Nie brakuje tu kasków do boksu z ochroną policzków. A żuchwę zabezpieczy kask bokserski z ochroną policzków i podbródka. Jedno jest pewne: odpowiednio dobrany ochraniacz na głowę to must have dla każdego fana sportów walki.

Dostępne w Sport Style Story kaski ochronne do boksu, MMA i innych kontaktowych dyscyplin są zaprojektowane tak, by zapewniać wygodę noszenia, ale przede wszystkim efektywnie amortyzować ciosy i zabezpieczać narażoną na urazy i wstrząsy głowę. Modele topowych marek są wykonane z innowacyjnych pianek i skóry naturalnej, dzięki czemu wyróżniają się trwałością, optymalnym dopasowaniem i solidnym zabezpieczeniem. Wybierz swój typ i zadbaj o bezpieczeństwo!

Ochraniacze bokserskie dla miłośników sportów walki

Co poza tym? Podczas walk w ringu i treningów przydają się ochraniacze bokserskie. W Sport Style Story znajdziesz wszystko, co niezbędne, by móc w pełni wykorzystać swoje możliwości i zabezpieczyć newralgiczne miejsca szczególnie narażone na urazy. Obowiązkowym elementem wyposażenia do treningów MMA, boksu czy kickboxingu będą oczywiście ochraniacze bokserskie na szczęki. Te dostępne w Sport Style Story gwarantują perfekcyjne dopasowanie do uzębienia i komfort noszenia, a zarazem chronią przed ciosami, skutecznie je amortyzując. Jeśli trenujesz sporty walki, zaopatrz się też w solidnie wykonane ochraniacze goleni i stóp oraz ochraniacz krocza niezbędny w trakcie sparingu. W ofercie sportstylestory.com znajdziesz modele, które nie krępują ruchów, zapewniają mobilność i swobodę poruszania się, a jednocześnie skutecznie zmniejszają ryzyko poważnych urazów!

Zobacz więcej
Zobacz mniej