Kamizelki narciarskie POC

Więcej filtrówMniej filtrów
Restartuj filtry

POC – sprzęt narciarski od zaufanej marki

Podczas wyjazdu na narty należy zadbać o wyposażenie zapewniające poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ten rodzaj aktywności fizycznej wiąże się z ryzykiem bolesnych urazów i kontuzji, dlatego o starannie dobrany ekwipunek warto zadbać na długo przed planowanym wypadem na stok. Istniejąca na rynku od 2005 roku marka POC od początku swojej działalności skupia się na produkcji wysokiej jakości asortymentu przeznaczonego dla miłośników sportów zimowych. W portfolio szwedzkiego brandu dostępne są zarówno artykuły dla dorosłych, jak i dla najmłodszych narciarzy. Tworząc profesjonalne kaski czy gogle narciarskie, firma POC skupia się na wykorzystaniu najnowszych technologii, dzięki któremu amatorzy i profesjonalni sportowcy mogą osiągać postępy oraz czerpać maksimum radości z uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej. Przejrzyj SportStyleStory.com i wyposaż się w osprzęt narciarski najwyższej klasy.

POC – asortyment dla narciarzy na SportStyleStory.com

Design w skandynawskim stylu i nowoczesne technologie sprawiły, że założona w 2005 roku szwedzka marka POC szybko podbiła serca miłośników narciarstwa z różnych regionów świata. Brand regularnie uzupełnia swój asortyment nowymi propozycjami dla fanów sportów zimowych oraz pracuje nad kolejnymi nowatorskimi rozwiązaniami przekładającymi się wygodę i bezpieczeństwo na stoku. Z produktów POC korzystają topowi zawodnicy, więc osoby chcące dopiero rozpocząć przygodę z narciarstwem, mogą mieć pewność, że w tym przypadku mają do czynienia z najwyższej jakości artykułami sportowymi wyprodukowanymi ze starannie wyselekcjonowanych komponentów. Odwiedź sklep online SportStyleStory.com i wyposaż się w profesjonalny sprzęt narciarski. Zapewniamy szybką wysyłkę w dowolnie wybrane miejsce na mapie Polski. Swoje zamówienie możesz opłacić przelewem, gotówką przy odbiorze towaru lub za pośrednictwem bezpiecznych systemów płatności elektronicznych.

Bezpieczna jazda, czyli kamizelki narciarskie POC

Na przestrzeni lat szwedzkiej marce POC udało się wypracować sobie pozycję lidera w produkcji artykułów narciarskich. Jej produkty znane są zarówno doświadczonym narciarzom, jak i tym, którzy pierwszą wizytą na stoku mają dopiero w planach. W SportStyleStory.com możesz zamówić oryginalne wysokiej jakości kamizelki narciarskie w różnych wersjach kolorystycznych. Proponujemy modele dla maluchów, którym należy zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy nauki na nartach. Akcesoria wyposażone są w solidny zamek błyskawiczny, dzięki czemu mali użytkownicy mogą z łatwością zakładać i zdejmować kamizelkę. Dużym atutem jest także kieszeń na klatce piersiowe również zapinana na zamek. Można w niej przechowywać niezbędne drobiazgi lub skipass. Kamizelki narciarskie POC dostępne we fluoroscencyjnych kolorystykach w celu zagwarantowania jak najlepszej widoczności na stoku mającej niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo narciarzy. Ponadto modele z portfolio szwedzkiego brandu mają specjalny ochraniacz, który chroni kręgosłup i plecy przed niebezpiecznymi urazami będących efektem upadku na nartach.

Zobacz więcej
Zobacz mniej