Under Armour Infinite Elite

RUN-FOREVER FEEL. UNBEATABLE ENDURANCE.

RUN-FOREVER FEEL. UNBEATABLE ENDURANCE.

Przygotuj się na każde sportowe wyzwanie, wkładając buty, które uczynią Cię zwycięzcą już w pierwszym kroku — ultrasprężysta, miękka warstwa z technologią UA HOVR™+ wspomaga Twoją kondycję i chroni Twoje nogi przed zmęczeniem.

Endless Momentum

Miękka i ultrasprężysta amortyzacja UA HOVR™+ zapewni Ci napęd od startu aż po metę. Zdaniem jednego z naszych projektantów efekt wybicia, jaki oferuje ta technologia, można porównać z trampoliną.

Locks To Your Stride

Elastyczna powłoka UA IntellKnit dostosowuje się do unikalnej specyfiki Twojego kroku, zapewniając Twoim stopom stabilność niezależnie od tego jak daleko zmierzasz.

Smooth Landings

Wyprofilowana pięta i lekka, a zarazem solidna gumowa podeszwa doskonale amortyzują każdy kontakt z podłożem, zapewniając stopie pewne i miękkie "lądowanie".

WHAT IS UA HOVR+?

WHAT IS UA HOVR+?

Technologia UA HOVR™ to najlepsza gwarancja odzysku energii — dzięki niej odczucie sprężystości towarzyszyć Ci będzie nawet na końcowych etapach biegów na najdłuższe dystanse. Technologia ta zawdzięcza swoją sprężystość z połączenia tysięcy drobnych kuleczek z pianki. Jak najlepiej opisać doznania, jakie zapewnia UA HOVR+? Wyobraź sobie, że biegasz na minitrampolinach.

Cześć Warszawo!

Cześć Warszawo!

Jeśli zastanawiasz się, czy but z kolekcji UA INFINITE ELITE to produkt, który spełni Twoje oczekiwania, koniecznie odwiedź 1 marca Brand House marki UNDER ARMOUR w Centrum Handlowym Westfield Arkadia al. Jana Pawła II 82.

W godzinach 17:00-19:00 będziesz mieć niepowtarzalną okazję, by poznać osobiście naszych ambasadorów, którzy podzielą się swoją opinią na temat najnowszej kolekcji.

W dniu eventu, w sklepie będą do Twojej dyspozycji eksperci, którzy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania w kwestii wyboru odpowiedniego obuwia, a Panie będą miały okazję dobrać odpowiedni biustonosz sportowy.

Na pierwszych gości będą czekać niespodzianki od marki Under Armour, a przez cały dzień, w sklepie stacjonarnym będzie obowiązywał rabat -30% na nieprzecenione obuwie. Wystarczy, że podczas zakupu podasz hasło: INFINITE

Śledź nasze social media i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami.
sportstylestory SportStyleStory.com

Do zobaczenia 1 marca w CH Westfield Arkadia!

Do zobaczenia 1 marca w CH Westfield Arkadia!