Pływanie

Jak pływać żabką? Wszystko, co musisz wiedzieć o stylu klasycznym

Dodano:21-10-2021
Kategorie:Poradnik | Pływanie

Żabka, czyli styl klasyczny to technika pływania, której często uczymy się już jako dzieci. Na czym polega i jak poprawnie pływać żabką? Odkryj tajniki stylu klasycznego: technikę ruchu i oddychania, ilość spalonych kalorii i inne zalety!

Jak pływać na plecach? Wszystko, co musisz wiedzieć o pływackim stylu grzbietowym

Dodano:14-09-2021
Kategorie:Poradnik | Pływanie

Odciąża kręgosłup, relaksuje i angażuje do pracy mięśnie całego ciała. Pływanie na plecach to technika polecana zarówno amatorom, jak i triathlonistom. Jak pływać stylem grzbietowym? Na co zwrócić szczególną uwagę i jakich efektów możemy oczekiwać? Sprawdź!

Jak pływać kraulem? Technika, oddychanie, efekty

Dodano:17-08-2021
Kategorie:Poradnik | Pływanie

Jest najszybszym i najbardziej efektownym stylem pływackim, ale dla początkujących bywa sporym wyzwaniem. Kraul to technika pływania, której warto się nauczyć. Jak pływać kraulem? Co ile ruchów zaczerpnąć powietrza? Jak pływanie kraulem wpływa na nasz organizm? Odpowiadamy!

Wszystko, co musisz wiedzieć o pływaniu. Przewodnik dla amatorów basenu

Dodano:10-08-2021
Kategorie:Poradnik | Pływanie

Pływanie to aktywność, która wspaniale wpływa na całe ciało. Pozwala nie tylko spalić mnóstwo kalorii, ale przede wszystkim – poprawić ogólną kondycję organizmu. Jak zacząć pływać? Co zabrać na basen? Jakie style pływackie przynoszą najlepsze rezultaty? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule.

Najlepsze kostiumy kąpielowe, klapki i akcesoria – jak skompletować strój na plażę i basen?

Dodano:05-07-2021
Kategorie:Poradnik | Pływanie

Sezon wakacyjny w pełni – to najlepszy moment na wybór kostiumu kąpielowego i skompletowanie stroju na basen czy plażę! Jakich elementów nie może zabraknąć w Twoim wyposażeniu? Jaki strój kąpielowy wybrać dla siebie, a jaki dla dziecka? Podpowiadamy!

Tagi:
Dołącz do nas: